fbpx

ІТ аудит на підприємстві

ІТ аудит – це в першу чергу оцінка потенційних бізнес ризиків які пов’язані чи виходять з ІТ процесів на вашому підприємстві. Це глибокий систематичний аналіз, який допомагає визначити слабкі місця у ІТ-інфраструктурі, процесах та процедурах. Метою ІТ аудиту є оцінка рівня використання ІТ-ресурсів та послуг, а також забезпечення відповідності практик…

ІТ аудит – це в першу чергу оцінка потенційних бізнес ризиків які пов’язані чи виходять з ІТ процесів на вашому підприємстві. Це глибокий систематичний аналіз, який допомагає визначити слабкі місця у ІТ-інфраструктурі, процесах та процедурах.
Метою ІТ аудиту є оцінка рівня використання ІТ-ресурсів та послуг, а також забезпечення відповідності практик безпеки, законодавства та внутрішніх політик. Під час аудиту проводяться оцінка технічного забезпечення підприємства, аналіз потоків та доступів до даних, оцінка безпекових ризиків, перевірка дотримання політик та процедур.
Основні етапи ІТ аудиту включають:
1 Планування: Визначення мети аудиту, складання плану робіт та вибір методів аудиту.
2 Збір інформації: Збір необхідних даних про ІТ-систему, включаючи інфраструктуру, програмне забезпечення, політики, процедури та контрольні точки.
3 Оцінка безпеки: Аналіз наявних заходів безпеки та ідентифікація потенційних загроз і вразливостей. Виявлення слабких місць та рекомендації щодо поліпшення.
4 Оцінка ефективності: Аналіз ефективності ІТ-процесів та використання ресурсів. Виявлення можливостей для оптимізації та покращення продуктивності.
5 Аналіз відповідності: Перевірка відповідності ІТ-практик та процедур вимогам законодавства, регуляторних вимог та внутрішніх політик.
6 Підготовка звіту: Після завершення аудиту складається звіт, який показує імовірні проблеми на підприємстві і засоби їх вирішення.
7 Рекомендації та план щодо мінімізації ІТ та безпекових ризиків та підвищення ефективності роботи ІТ процесів.

Ми проводимо ІТ аудити в Українських та міжнародних компаніях вже більше 10 років.
Будемо раді допомогти вам стати біль ефективними в обробці даних, знизити ризики зупинки та простою підприємства та ризики витоку даних.