fbpx

Обслуговування систем відеоспостереження та контролю доступу

Система відеоспостереження – один із ключових елементів забезпечення безпеки у комерційній та некомерційній сферах.
Система відеоспостереження – один із ключових елементів забезпечення безпеки у комерційній та некомерційній сферах. Її однаково ефективно використовують промислові підприємства, комерційні компанії, організації та приватні домовласники.

Така широка поширеність обумовлена ефективністю відеоспостереження у вирішенні таких завдань:

 • забезпечення безпеки майна;
 • контроль навколишнього простору;
 • контроль території у межах об’єкта;
 • ідентифікація автомобілів та людей у пунктах пропуску тощо.

Сучасна система відеоспостереження – це складний програмно-апаратний комплекс, що складається з стежачих і приймально-записуючих пристроїв. У ролі перших виступають безпосередньо камери, у ролі других виступають центральні комп’ютери чи відеореєстратори. Інформація надходить у приймальний пристрій, записується та архівується. Завдяки цьому запису з камер можна переглядати або використовувати на свій розсуд у рамках закону.

Обслуговування систем відеоспостереження та контролю доступу - to video1

Коли потрібне обслуговування систем відеоспостереження?

Це технічно складне обладнання. Воно фізично неспроможне залишатися повністю справному стані нескінченно. Рано чи пізно знадобиться сервісне обслуговування системи спостереження. Важливо своєчасно звертатися за цією послугою, тому що від справності системи залежить безпека і збереження вашого бюджету.

Обслуговування систем відеоспостереження буває двох різновидів: профілактичне та ремонтне. Перше дає можливість підтримувати комплекс у справному стані і продовжувати термін його служби, тоді як друге спрямоване на виправлення несправностей, що вже виникли. При цьому на обслуговування систем відеоспостереження ціна не залежить від типу замовлення, а визначається складністю та обсягом послуг.

Ремонт відеосистем найчастіше потрібний через одну або кілька причин:

 • обладнання виробило свій експлуатаційний ресурс;
 • виробничий брак камер, відеореєстраторів та іншої техніки;
 • непрофесійний монтаж системи;
 • агресивні фактори навколишнього середовища (опади, вітер, пил, високі та низькі температури);
 • відсутність обслуговування систем відеоспостереження неминуче до цього призводить, і за вартістю коштує дорожче, ніж профілактика.

Всі роботи в цьому напрямку доцільніше довіряти фахівцям, оскільки тільки цей варіант дозволить вам бути впевненими, що все працює і працюватиме так, як має бути.

«Optima Сервіс» – кваліфіковане обслуговування систем відеоспостереження

Наша компанія спеціалізується на всіх видах системних інтеграцій, а тому має у своєму розпорядженні цілий штат досвідчених технічних фахівців. Вони оперативно та з гарантією виконують весь перелік робіт з обслуговування системи відеоспостереження:

 • змінюють будь-яке несправне обладнання у разі його виходу з експлуатації;
 • перевіряють працездатність програмно-апаратного комплексу;
 • визначають якість виконаних монтажних робіт;
 • діагностують усі комунікаційні канали та інженерні комунікації на наявність неполадок, замінюють пошкоджені ділянки;
 • звіряють якість передачі зображення на відповідність стандартам та вживають заходів щодо досягнення цього результату;
 • виконують усі види ремонту, що стосуються будь-яких елементів відеосистеми.

Кожен виїзд майстрів супроводжується складанням повних звітів про виявлені несправності та заходи, вжиті для їх усунення. “Optima Сервіс” пропонує послуги в режимі 24/7. Якщо проблеми виникли раптово і вимагають негайного вирішення, ми оперативно все полагодимо. Наша компанія пропонує надійне обслуговування системи відеоспостереження за розумними цінами.

Види та вартість обслуговування системи відеоспостереження

“Optima Сервіс” пропонує два види технічного обслуговування, кожен з яких має свої особливості:

 • на підставі договору;
 • разове замовлення.

Абонентське обслуговування систем відеоспостереження за ціною виявляється найвигіднішим. Однак на цьому його переваги не закінчуються. Підписавши договір на співпрацю з нашою компанією, ви надовго забудете про будь-які проблеми з усім програмно-апаратним комплексом. У ньому буде прописано не тільки ремонтні роботи, а й системну профілактику несправностей. Фактично у перспективі вартість технічного обслуговування систем відеоспостереження повністю виправдовується вашим спокоєм, збереженням цінного майна та захистом від правопорушень із боку персоналу чи сторонніх людей.

Разовий виїзд майстра – це чудова можливість ліквідувати несправність, що раптово виникла, а також оцінити на практиці всі переваги від співпраці з компанією «Optima Сервіс». Тим більше, що ціни на обслуговування систем відеоспостереження з виїздом спеціаліста більш ніж демократичні.

Загалом розрахунок кошторису обслуговування системи відеоспостереження залежить від її масштабності, рівня складності та кількості одиниць устаткування. Зверніться до нашого менеджера за консультацією і отримайте відповіді на всі питання, що вас цікавлять.

 

Часті запитання щодо обслуговування систем відеоспостереження

 

Що входить до послуги «обслуговування системи відеоспостереження»?

До обслуговування системи відеоспостереження входять створення проекту, монтаж обладнання, навчання людей, які надалі налаштовуватимуть роботу, підтримка функціонування та усунення несправностей щодо гарантії, аварійне відновлення пошкоджених комплексів, регулярний сервіс та оновлення програмного забезпечення.

Як укладається договір на обслуговування систем відеоспостереження?

Договір означає, що між виконавцем та замовником укладено довгострокову співпрацю. У документі вказують дані двох сторін, а також всі особливості роботи — обов’язки, необхідні положення, системи штрафів та ситуації, коли можна розірвати відносини. Підписавши договір, можна забути про проблеми з усім програмним забезпеченням та обладнанням. На папері прописані як ремонтні роботи, і профілактика несправностей.

Як відбувається розрахунок обслуговування системи відеоспостереження?

Вартість послуги з обслуговування системи відеоспостереження розраховується індивідуально. Підсумкова ціна залежить від виду запропонованого сервісу (разова послуга або довгострокова співпраця), кількості обладнання, рівня складності встановлення та підключення техніки, обсягу робіт. Щоб дізнатися точну суму, найкраще описати ситуацію менеджеру, а фахівець прорахує вартість, виходячи з цих даних.

Як замовити послугу?

Щоб замовити послугу сервісного обслуговування систем відеоспостереження, зверніться до нашої компанії «Optima Сервіс» за телефоном +38 (044) 593-98-89, +38 (044) 593-98-90, електронною поштою itsupport@optima-service.kiev. ua, заповніть форму зворотного зв’язку або прийдіть особисто в офіс. Менеджери проконсультують вас, дадуть відповіді на всі запитання та оформлять замовлення.

Напишіть нам, ми завжди готові допомогти!

Наші телефони

+38 (044) 593-98-90
+38 (050) 310-98-07 (viber/whatsapp/telegram)

Наші телефони

+38 (044) 593-98-90
+38 (050) 310-98-07 (viber/whatsapp/telegram)

Наші телефони

+38 (044) 593-98-90
+38 (050) 310-98-07 (viber/whatsapp/telegram)

Пишіть нам

Ми працюємо

Пн - Пт 9.00 - 18.00

Адреса

вул.Ромоданова, 9
м. Київ, Україна