fbpx

Встановлення сонячних електростанцій для підприємств

Снячна електростанція на власне споживання – вигідне рішення для будь-якого підприємства

Щорічно вартість електроенергії зростає, тому сонячні електростанції в Україні викликають все більший інтерес у різних компаній. Конструкція складається з сонячної батареї і інвертора, встановлюється на дахах підприємства і будь-якої іншої поверхні, на яку поступає досить сонячного світла. 

Пропозиція актуальна для магазинів, автомобільного миття, супермаркетів, а також підприємств, що мають офісні приміщення, виробничі лінії, логістичні склади. Компанії, що наважилися придбати станцію, економлять на оплаті електрики до 90% у весняно-літній період і 15-20% осені і зими. Як і монтаж систем безпеки, а також використання інших сучасних технологій, установка сонячної електростанції (СЕС) дає підприємству часткову незалежність і сприяє збільшенню прибутку за рахунок економії на витратах.

Встановлення сонячних електростанцій для підприємств - domashnija ses ukraina ecotechnica com ua1

Принцип функціонування електростанції, працюючої від сонця

Сонячна електростанція є готовою інженерною системою, яка при функціонуванні перетворює сонячну енергію в електричний струм. Сонячна електростанція для підприємства – оптимальне і сучасне рішення. Конструкція, як правило, встановлюється на даху або спеціальних підставках. Система функціонує 2 способами:

 1. Виробляємої енергії менше або вона дорівнює необхідному об’єму, споживаному компанією. У такому разі електроенергія, вироблена системою, використовується повною мірою або при її нестачі відбувається автоматичний добір з мережі.
 2. Генерація електроенергії у більшому об’ємі, ніж необхідно підприємству. При надлишку відправляється команда на інвертор сонячної електростанції, після чого обмежується виробництво електроенергії до потрібного об’єму, розумно використовуючи ресурси підприємства.

Виконавши монтаж сонячної електростанції, можна досягти того, що надалі всі процеси можуть контролюватись онлайн. Таким чином, підприємство оптимізує граничне навантаження та використовує систему максимально результативно.

Необхідність в СЕС і основні вимоги до системи

В деяких випадках монтаж сонячних електростанцій на підприємстві є необхідністю. Власна електростанція дає можливість настроїти, регулювати продуктивність устаткування і самостійно контролювати вироблення, рівномірно розподіляючи потужність. Головними причинами, по яких компанії переходять на використання сонячної електростанції, є :

 • необхідність отримувати електроенергію без перебоїв;
 • самостійний контроль виробництва і розподілу енергії;
 • економія коштів підприємства;
 • отримання електрики в умовах обмеженої інфраструктури або повної відсутності централізованого постачання.

Багато підприємств замовляють монтаж СКС, сонячних електростанцій і використовують інші сучасні технології, що дозволяють збільшити продуктивність і розумно використати ресурси. Для нормального функціонування устаткування, що виробляє електрику, вимагається дотримуватися певних вимог:

 • надійне енергопостачання;
 • гарантоване отримання електрики з вказаними характеристиками;
 • забезпечення безпечної роботи при експлуатації енергетичних систем;
 • економічність.

Встановлювати сонячні електростанції “під ключ” можна на даху підприємства, якщо він відповідає необхідним вимогам. Такий варіант найбільш бюджетний, але не завжди може бути реалізований. Оптимальний монтаж сонячних панелей на землі, при якому встановлюється потрібний кут нахилу і напрям з боку світла. Найбільш дорогим вважається монтаж на трекері, що обертається по напряму сонця. 

Вигідна пропозиція для підприємств від “Optima Сервіс” – доступна ціна на сонячні електростанції

Вартість сонячної електростанції в компанії “Optima сервіс” вар”юється від 550 USD за кВт потужності “роботи під ключ”. В середньому фахівці реалізовують проект від 2 до 5 місяців залежно від об’ємів і складності конструкції. Ціна монтажу розраховується з урахуванням наступних чинників:

 1. Потужності СЕС. Чим більше підприємство використовує електроенергії, тим більше необхідно сонячних панелей, що впливає на вартість устаткування і установку.
 2. Класу системи. Є різні виробники, що виготовляють сонячні батареї, інвертори і інші комплектуючі системи. Вартість СЕС збільшується з урахуванням показників ефективності і гарантійних термінів.
 3. Чи потрібна комплектація акумуляторними батареями. Корисна місткість АКБ може істотно позначитися на остаточній вартості СЕС.

Компанія “Оптима сервіс” пропонує не лише IT-аутсорсінг, але і здатна на високому рівні виконати монтаж СЕС з можливістю придбання її в кредит. Максимально вигідна умова для дрібних і великих підприємств – купівля в лізинг устаткування для сонячних станцій. Пропозиція грунтується на можливості оплати замовником роботи, а техніку фінансує лізингодавець. Подальші виплати за устаткування робляться із заощаджених засобів згідно з умовами виробництва станції.

Напишіть нам, ми завжди готові допомогти!

Наші телефони

+38 (044) 593-98-90
+38 (050) 310-98-07 (viber/whatsapp/telegram)

Наші телефони

+38 (044) 593-98-90
+38 (050) 310-98-07 (viber/whatsapp/telegram)

Наші телефони

+38 (044) 593-98-90
+38 (050) 310-98-07 (viber/whatsapp/telegram)

Пишіть нам

Ми працюємо

Пн - Пт 9.00 - 18.00

Адреса

вул.Ромоданова, 9
м. Київ, Україна